אסטרולוגיה ארגונית

אם אתה חושב שאסטרולוגיה ועסקים לא מתערבבים, חשוב שוב. לאורך מאות שנים אסטרולוגיה שימשה על ידי מלכים, מנהיגים ודמויות רבות עוצמה אחרות כדי לעזור בהנחיית התזמון של החלטות פוליטיות וכלכליות חשובות. ג’יי.פי מורגן אמר במפורסם, “מיליונרים לא משתמשים באסטרולוגים, מיליארדרים כן.” מורגן היה ידוע בהתייעצות שגרתית עם האסטרולוגית המפורסמת אוונג’ליין אדמס לקבלת עצות בנוגע לחייו העסקיים וגם האישיים. אדמס ספר גם את צ’רלס שוואב, ג’יי פול גטי האב וג’וזף קמפבל בין לקוחותיה, והיא הייתה ידועה בראשית המאה העשרים בזכות הפרופיל הגבוה שלה והתרגול האסטרולוגי המוצלח שלה.

אסטרולוגיה מקצועית

אז איך אסטרולוגיה יכולה להיות שימושית לעסקים בעידן המודרני? אסטרולוגים מתייעצים היום עם חברות תקליטים, חברות ייצור וקרנות גידור. אסטרולוגים מודרניים ממשיכים מסורת עתיקה של מתן עצות וייעוץ בהתבסס על הידע שלהם על מחזורי הטבע והיחסים של מחזורים אלה עם האישיות שלנו, תוך מתן עצות מכל דבר שנע בין תזמון שחרורי הרשומות, וכלה בשכר הטוב ביותר. וחיים מקצועיים.

בדומה לשימוש ב- Enneagram, אסטרולוגיה יכולה לעזור גם בזיהוי ובידוד של תכונות אישיות אצל אנשים המובילים להבנה רבה יותר של איך ומדוע הם עובדים כמו שהם עושים. התרשים האסטרולוגי מראה הן את הפוטנציאל של אדם, אירוע או עסק, וגם מאפיינים ודפוסים ספציפיים שיופיעו לאורך זמן.

בתרגול שלי בעבודה עם עסקים וארגונים נקראתי לנתח את תרשימי ההשכרה החדשים והפוטנציאליים, להעביר סדנאות בנסיעות הצוות ולנתח דפוסי תקשורת בין הצוות על פי התרשימים האסטרולוגיים שלהם.

כאשר אני מסביר את השירותים שלי ללקוחות חדשים, לעיתים קרובות יש צורך בחינוך מסוים על אופן המתינוע ומתי אסטרולוגיה יכולים להועיל, ולהסביר את ההבדל בין אסטרולוגיה של “סימן שמש”, לבין אסטרולוגיה מעמיקה יותר בה אני משתמש בתרגול שלי. .
רובנו מכירים אסטרולוגיה של “סימן שמש”. בהתבסס על השלט בו הייתה השמש שלך בתאריך בו נולדת, אומרים מאפיינים ותכונות מסוימים הקשורים לסימן זה כדי לתאר מי אתה. הורוסקופים של עיתונים וספרים על שלטי שמש שופעים, ותלויים באיכותם, יכולים להיות מדויקים באופן מפתיע, או באופן פרוע מחוץ לבסיס.

אבל לומר שהאסטרולוגיה של סימני שמש מקיפה את האומנות השלמה של אסטרולוגיה זה כמו לומר שההסתכלות על השמש כל יום תגיד לך כל מה שאתה צריך לדעת על אסטרונומיה. זה משאיר הרבה מה שהופך את האסטרולוגיה לרלוונטית ומתעלם מגוף ידע עצום שניתן ליישם באופן מעשי לא רק בעולם העסקים, אלא גם בחיים בכלל.

מלבד השמש, ישנם באופן מסורתי תשעה כוכבי לכת נוספים שאסטרולוגיה מחשיבה אותם בעת יציקת תרשים: הירח, מרקורי, ונוס, מאדים, צדק, שבתאי, אורנוס, נפטון ופלוטו. חלק מהאסטרולוגים עובדים גם עם האסטרואידים, כירון הוא הנפוץ ביותר, אך אסטרואידים אחרים יכולים להניב מידע שימושי גם כן. הסימן שהתרומם באופק כשנולדתם (או אירוע או עסק) מכונה “הסימן העולה”, וזה נלקח בחשבון גם בעת הוצאת תרשים.

כל כוכב לכת או אסטרואיד מייצגים תחום חיים שונה, איכות, מתנה או אתגר שונים. הסימן העולה מראה כיצד אנו ניגשים לחיים, האופן בו אנו נראים בפני אנשים אחרים, והדרך בה אנשים אחרים הכי מבינים אותנו בפגישה ראשונה.
בניתוח תרשימים של אנשים בנושאים הקשורים לעבודה, אני בדרך כלל מסתכל תחילה על המיקום של כוכב הלכת מרקורי. מרקורי שולט או שולט בזירת התקשורת. כותבים, מדברים, מקשיבים, לומדים, מלמדים. אתה קורא לזה, אם זה קשור לתקשורת מילולית, כתובה, שרה או חתומה, אתה יכול להמר שמרקורי מעורב.

לעיתים קרובות, קונפליקטים בעבודה, כמו ברוב מערכות היחסים, מתרכזים בסוגיות של תקשורת. על ידי התבוננות בסימן בו נמצאת מרקורי, ניתן לקבל מידע מיידי על סגנון התקשורת של אותו אדם. מרקורי אצל טלה למשל יהיה בוטה, בטוח וחסר סבלנות. מרקורי בסרטן הוא בעל דמיון; מרגיש מבוסס, ויש לו זיכרון יוצא דופן. שלב את השניים במסגרת עבודה ואתה מסתכל על קונפליקט מתמיד, או על ההזדמנות לרתום חלק מהמתח והאנרגיה שעלולים להוביל לקונפליקט, ליצור משהו חדש ולא מנוסה.

אסטרולוג יכול להסביר ולתאר את התכונות הייחודיות לכל סימן מרקורי, ולסייע במציאת דרכים שהסימנים השונים עשויים להתחבר ביניהם, ולנהל אינטראקציה בצורות מועילות ולא מאתגרות.
עברתי הרבה מפגשי אסטרטגיה מועילים שנבעו רק מהקלת קבוצות בדיון על הסימן והבית של מרקורי של כל אחד, ואיך סגנון התקשורת שלהם תמך או הפריע לעבודה של הקבוצה כולה.
מלבד השימוש בתרשים כדי לפתור את הדינמיקה האישיותית של מקום העבודה, האסטרולוגיה מתבלטת גם ככלי למה שאני אוהב לכנות “תזמון חכם”. בדיוק כמו שאבות אבותינו, ורבים מחקלאים מודרניים, השתמשו במחזורים